چنانچه نرم افزاری با ویژال فاکس پرو نوشته شده باشد برای ساپورت زبان فارسی می بایست در ویندوز زبان Arabic ( Saudi Arabia ) در قسمت Language for non-Unicode programs اضافه شده باشد و همچنین كنترلهای Microsoft Form2 نیاز به 4 فایل dll با نامهای Fm20.dll , Fm20Enu.dll , Msvbvm60.dll , Vbame.dll دارند تا زبان عربی در فاكس پرو پشتیبانی گردد و می بایست این فایلها را به Runtime فاكس پرو بیافزاییم. این فایلها جزء فایلهای اصلی ویژال بیسیک می باشد که با نصب آفیس در ویندوز کپی می شوند.
در نتیجه بهترین روش برای رفع مشکل عدم شناسایی فایل fm20.dll در ویندوز 7 از نوع 64 بیتی این است که ابتدا آفیس 2007 نصب گردد و سپس این آفیس به ورژن بالاتر مثلا 2010 ارتقاء پیدا کند. در غیر این صورت با اجرای نرم افزار مربوطه با پیغام پیدا نکردن فایل fm20.dll مواجه می شویم. علاوه بر آفیس نصب Microsoft Soap Toolkit نیز ضرورت دارد. در روش دستی می توانیم فایل Fm20.dll دانلود کنید و در مسیر C:\Windows\SysWOW64 کپی نمائیم و با اجرای دستور زیر در CMD ویندوز آنرا ریجستر نموده و مشکل برطرف می شود. در این صورت نیازی به نصب آفیس 2007 نیز نمی باشد!

کد:
 regsvr32 C:\Windows\SysWOW64\FM20.DLL

چنانجه در اجرای دستور فوق به مشکل برخوردید ویندوز را در حالت Safe Mode راه اندازی نمائید و سپس ریجستر FM20.DLL را انجام دهید.